SnagIt

SnagIt dla Mac

Doskonałe narzędzie do wykonywania i edycji zrzutów ekranu na Mac

SnagIt to rozbudowany program do zapisywania i edycji zrzutów ekranu. Zaawansowane opcje czynią ten program jednym z najlepszych narzędzi do przechwytywania obrazu z monitora. Nawet pomimo braku niektórych funkcji dostępnych w SnagIt na PC, SnagIt...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Inteligentne zaznaczanie obszaru zrzutu
  • Przydatne narzędzia do edycji
  • Konfigurowalne skróty klawiaturowe
  • Nagrywanie wideo z tego co dzieje się na ekranie

Wady

  • Nie można robić zrzutów o nieregularnych kształtach
  • Brak możliwości dodawania efektów w wersji Beta

Doskonały
9

SnagIt to rozbudowany program do zapisywania i edycji zrzutów ekranu. Zaawansowane opcje czynią ten program jednym z najlepszych narzędzi do przechwytywania obrazu z monitora. Nawet pomimo braku niektórych funkcji dostępnych w SnagIt na PC, SnagIt na Mac to program godny polecenia.

SnagIt posiada inteligentne narzędzie zaznaczania obszaru ekranu jaki chcemy zapisać. Wykrywa ono linie na ekranie i dopasowuje do nich rozmiar zrzutu. Dzięki temu możemy zapisać wygląd konkretnego menu, okna lub jego kawałka. Do dyspozycji mamy także narzędzie pozwalające wybrać konkretną aplikację , której interfejsowi pragniemy zrobić zdjęcie. Niestety w SnagIt na Mac brakuje opcji robienia screenshotów o nieregularnych kształtach i innych bardziej zaawansowanych funkcji, znanych z wersji tego programu na PC.

W wypadku stron internetowych SnagIt potrafi zapisać także ich zawartość pozostająca poza wyświetlanym przez przeglądarkę obszarem. Niestety ta funkcja wymaga korzystania z przeglądarki Firefox i zainstalowania specjalnej wtyczki. Program pozwala na skonfigurowanie dowolnych skrótów klawiaturowych, wyzwalających zrzut ekranu. Uruchomiony SnagIt rezyduje na pasku menu oraz wyświetla się w formie wysuwanej szuflady po prawej stronie ekranu

SnagIt ma wbudowany prosty w obsłudze edytor oferujący większość funkcji potrzebnych przy pracy ze screenshotami. Obraz daje się skalować, przycinać oraz nakładać zaznaczenia i ramki. Niestety w wersji Beta nie jest jeszcze możliwe dodawanie efektów.

Nagrywanie wideo z tego co dzieje się na ekranie

Zmiany

  • Nagrywanie wideo z tego co dzieje się na ekranie

Najczęściej pobierane Zrzuty ekranu na mac

SnagIt

Download

SnagIt 2.2.0 dla Mac

Opinie użytkowników o SnagIt

Explore apps

×